لیست مقالات
صفحه 1 از 2 »>12<«
وب های پر درآمد ايران و میزان درآمد آنها چقدر است؟

برای بسیاری از ما این سوال مطرح است که چگونه از وب سایت خود در آمد داشته باشیم؟ جواب اکثر دوستان این است که با بالا بردن رتبه سایت خود و تعداد بازدید زیاد می خواهند بنر تبلیغاتی بگیرند و کسب درآمد کنند. خوب مگه امروز چند شرکت تبلیغ دهنده و یا اصناف تجاری از وب جهت تبلیغ کالا و خدمات خود استفاده می کنند؟!

راه اندازی وب سایت فروشگاهی

در مراحل قبلی آموزش با هم به نکات کلی و انتخاب محصول یا خدمات برای فروش پرداختیم . اگر مطالب قبلی گروه برنامه نويسي آوا را نخوانده اید حتما آنها را مطالعه فرمایید تا بتوانید درک درستی از این مقاله داشته بشید

محتوا دادن به وب سایت فروشگاهی

شما تا کنون تقریبا 50 درصد راه را آمده اید . اگر تا الان مطالب قبلی گروه برنامه نويسي آوا را نخوانده اید حتما سری هم به مطالب قبلی بزنید . تا بتوانید این مطالب را درست درک کنید .

چيزهايي كه براي راه اندازي فروشگاه اينترنتي بايد بدانيم ؟

تصمیم به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی گرفته اید . شاید چند روز پیش در این مورد شنیده اید و می خواهید ببینید فروشگاه اینترنتی چیست ؟ شاید چند روزی است که در این باره مشغول به تحقیق و بررسی هستید و با کسانی درباره راه اندازی فروشگاه اینترنتی مشورت کرده اید و شاید به عنوان یک موضوع کشف نشده فقط به دنبال درک چنین کسب و کاری هستید و حتی ممکن است یک حرفه ای هستید که به دنبادل روش های فروش جدیدی هستید .

ارتقاء نسخه 1.1 فروشگاه ساز آوا به نسخه 2.0

براي ارتقاء فروشگاه ساز آوا نسخه 1.1 به نسخه 2.0 كافي است  به شكل زير عمل كنيد . 

سوالات متداول - فروشگاه ساز اینترنتی آوا

در این مقاله کلیه ی سوالات متداول کاربران در مورد فروشگاه ساز آوا پاسخ داده خواهد شد .

صفحه 1 از 2 »>12<«
 
LiveZilla Live Help